הכירו את פורטל טיפולים ישראל – המקום שלכם לכל המטפלים והטיפולים המומלצים

פורטל טיפולים ישראל מהווה הזדמנות מצוינת בעבורכם לקבל את הטיפול לו אתם זקוקים, כל זאת דרך יצירת קשר עם מיטב המטפלים בישראל. למעשה, הפורטל הוקם מתוך מטרה ליצור בעבור הציבור בישראל יכולת לבחון את תמהיל הטיפולים בעבור מגוון רחב של מצבים – החל ממצבים של חרדה ועד דיכאון, כחלק מהבנה כי פנייה לטיפול היא הצעד הראשון בדרך ליצירה של איכות חיים משופרת. פורטל זה מנוהל על ידי מכון טיפולים שנחשב מזה שנים רבות לאחד ממכוני בריאות הנפש המובילים בישראל, ועל כן ניתן בהחלט לומר כי מדובר בבשורה של ממש בעבור מבוגרים וכן בני נוער שזקוקים לקבלת סיוע, וכעת יכולים לקבל אותו דרך פלטפורמה אינטרנטית המתעדכנת בכל עת.

מה תוכלו למצוא בפורטל ומדוע מדובר בהזדמנות יוצאת דופן בעבורכם?

כאשר מחליטים לפנות לקבלת טיפול פסיכולוגי, נדרש לבצע לא מעט בדיקות בשביל להבטיח כי הטיפול אכן תואם את הצרכים הנדרשים וכי המטפל איתו יוצרים קשר הוא מטפל מקצועי ובעל ניסיון עשיר בתחום. אם עד לפני מספר שנים איתור של מטפל מקצועי היה כרוך בחקר שוק מקיף שגזל לא מעט זמן ומאמץ, כיום דרך פורטל טיפולים ישראל תוכלו לאתר בקלות ובמהירות את מיטב המטפלים בישראל אשר מתמחים בסוגים רבים של טיפול – החל מטיפול זוגי, טיפול CBT, טיפול ACT ועוד. כלל המטפלים אשר מופיעים באתר הם בעלי תואר ראשון ושני ממוסדות לימוד מוכרים ויוקרתיים בארץ ובעולם, כאשר במסגרת ההתרשמות בפורטל תוכלו לא רק לקבל מידע אודות הרקע המקצועי, אלא גם תחום ההתמחות וכן מה הניע אותם להגיע למקצוע. החיבור שנוצר ביניכם לבין המטפל דרך הפלטפורמה הזו מהווה הזדמנות מצוינת לטובת פנייה לטיפול ממוקד שיניב בעבורכם לא רק רווחה נפשית, אלא גם יכולת להתחזק וללמוד דרך הטיפול אודות עצמכם והמטרות שלכם.

 

מהי המטרה של הפורטל?

המטרה של האינדקס היא לאפשר לכל אחד ואחת לקבל החלטה נכונה התואמת את הצרכים הנדרשים בנוגע לפנייה לטיפול רגשי, כחלק מהבנה כי התאמה מדויקת בין המטפל לבין המטופל היא זו שיכולה להפוך את הטיפול לטיפול בעל שיעור הצלחה גבוה. מעבר לאינדקס המטפלים, ניתן דרך האתר לקרוא גם מאמרים במגוון נושאים שיעשירו את הידע ויהפכו את חווית הגלישה בפורטל לבעלת ערך מוסף משמעותי, שאותו לא ניתן לקבל בשום מקום אחר. בנוסף, בשביל לחשוף את הציבור הישראלי לעולם הטיפול, ניתן לקבל דרך האתר מידע אודות טיפולים ובכך להעשיר את הידע ואף ליצור

מהם החידושים החמים בעולם הטיפול?

עולם הטיפול הרגשי והפסיכולוגי השתנה ללא הכר בעשור החולף, לא מעט בזכות הפלטפורמה האינטרנטית שמצליחה לגשר על פערי המרחק והזמן, באמצעות קבלת טיפול המתבצע אונליין. בזמן מגפת הקורונה נרשם זינוק של עשרות אחוזים בפניות של בני נוער כמו גם מבוגרים לקבלת טיפול רגשי, בעקבות מצוקות רגשיות שהועצמו על רקע החשש מפני המגפה, ההשלכות וכן חוסר הוודאות. המטפלים שמופיעים בפורטל מאפשרים לכם להתחיל את הטיפול במכון טיפולים או לבצע את הטיפול אונליין, כחלק מהבנה כי גם במסגרת הזו ניתן ליצור תמהיל טיפול אפקטיבי שמוביל לתוצאות. כאשר לוקחים בחשבון גם את הטיפולים המתקדמים כמו ACT וכן CBT שנמצאו בשורה של מחקרים כבעלי אחוזי גבוהים מאוד בטיפול בחרדות, פוסט טראומה וכן דיכאון.

לסיכום

המידע שמופיע באתר לצד היכולת לקבל סיוע היא זו שהופכת את פורטל טיפולים לבעל חשיבות עצומה בעבור כל אדם שחש במצוקה רגשית, וזקוק לתמיכה מקצועית אותה מקבלים דרך המטפלים שמופיעים באתר, לטובת יצירה של רווחה נפשית שמגיעה לידי ביטוי בצעד הראשון – פנייה לטיפול.

נגישות