סובלים מעצירות? יש מה לעשות, וזה אפילו טבעי

שינויים בהרגלי היציאות מובילים לא פעם לבעיות במערכת העיכול המוכרות יותר בשם עצירות. עצירות היא תופעה נפוצה המתרחשת הן אצל מבוגרים והן אצל ילדים, כאשר עצירות כרונית מוגדרת כתדירות יציאות המתרחשות לפחות שלוש פעמים בשבוע ולמשך תקופה. מעבר לקושי ולמבוכה הכרוכים בעצירות, חשוב להבין כי אין מדובר בגזרת גורל אלא ניתן ואף רצוי לטפל – לא רק באופן תרופתי אלא גם ע"י דרכים טבעיות. אחד מהפיתוחים המסקרנים ביותר בתחום הוא ללא ספק מוצר בשם יובסלקס אן ג'י – מוצר פורץ דרך ללא תופעות לוואי ומאושר לשימוש ע"י משרד הבריאות.

טיפול בעצירות: אל תחכו

בכדי למנוע מעצירות להפוך לכרונית, חשוב מאוד לטפל בהקדם מתוך מטרה לעורר את פעילות המעיים. מאחר ומדובר בבעיה רפואית שפוגמת באופן משמעותי באיכות החיים, במידה והיא אינה מטופלת בזמן. למרות המרכיב של הבושה כמו גם השיטות הרפואיות הרבות לטיפול, רבים נוטים להתעלם עד שהמצב הופך להיות בלתי נסבל. אם עד לפני מספר שנים הפנייה לרופא התבצעה לרוב מתוך הבנה כי רק מרכיב תרופתי או שינוי בהרגלי האכילה מסייעים, כיום גם העולם האלטרנטיבי יכול לתת אלטרנטיבה מצוינת לטובת התמודדות עם התופעות של העצירות.

אחת מהחברות המובילות בתחום הצליחה לפתח את יובסלקס אן ג'י. מדובר במוצר אותו פיתחה חברת  הומאוטריט לאב  הישראלית , חברה ותיקה שהצליחה לבסס את שמה בעקבות שורה של פיתוחים בדמות מוצרים ותוספי תזונה ייעודים למגוון רחב של בעיות רפואיות, כולל עצירות. המוצר אותו פיתחה החברה לאחר שנים של מחקר נחשב למוצר פורץ דרך בשל היותו טבעי לחלוטין כמו גם מכיל ריכוז גבוה של פורמולה צמחית המעודדת את פעילות המעיים ובהתאם לכך מסייעת להתמודדות עם עצירות.

סובלים מעצירות? יש מה לעשות, וזה אפילו טבעי

האם המוצר מתאים לכולם?

עם זאת, חשוב לציין כי המוצר מאושר לשימוש רק לאחר התייעצות עם רופא אשר יבנה בעבורכם תוכנית טיפול פרטנית המותאמת לטיב העצירות ממנה אתם סובלים. רק לאחר קבלת אישור רופא ניתן ליטול את התוסף, בהתאם להוראות היצרן. המוצר אינו מחליף את הטיפול התרופתי כמו גם המעקב הנדרש ע"י הרופא אולם הוא בהחלט יכול לסייע לכם להתמודד עם הסיטואציה, כפי שיעידו הלקוחות המרוצים אשר דיווחו על רמת שביעות רצון גבוהה מאוד כתוצאה מההשפעה של הקפסולה על תדירות העצירות. עדות לכך ניתן למצוא באתר הרשמי של החברה כמו גם בדיווחים רבים ברשת שהכתירו את המוצר כמוצר איכותי ובעל אחוזי הצלחה גבוהים ביותר. זאת ועוד, את המוצר ניתן כעת לראות אונליין דרך האתר הרשמי ובהתאם לכך ליצור מערך תמיכה וטיפול הלוקח בחשבון את המאפיינים של העצירות, ולטפל בהקדם.

טיפול טבעי וללא תופעות לוואי

הבשורה הגדולה של יובסלקס אן ג'י נובע מתוך היותו מוצר טבעי המאושר ע"י משרד הבריאות ואשר ניתן ללא צורך במרשם רופא. אם אתם סובלים מעצירות, זה הזמן להיכנס לאתר הרשמי של החברה לטובת ביצוע הזמנה. האתר של החברה עבר לאחרונה שדרוג משמעותי ועל כן מעבר ליכולת להזמין את המוצר, תוכלו לקרוא אודות הרכיבים וכן מענה לשאלות ותשובות שדרכן ניתן לקבל את המענה בעבור יצירת איכות חיים משופרת, כל זאת בזכות מוצר טבעי שהצליח לשבור את השוק כמו גם לחולל שינוי לטובה בחייהם של מבוגרים אשר נטלו את המוצר, בהתאם להוראות היצרן.

לסיכום, טיפול טבעי בעצירות מהווה דרך נוספת לטובת יצירת הקלה וכן עידוד פעילות מעיים תקינה. אם אתם סובלים מעצירות, זה הזמן לפנות לרופא לאבחון ובהתאם לכך גם לבנות תוכנית טיפול הלוקחת בחשבון הן את הרפואה המסורתית והן את הרפואה הטבעית שהולכת ותופסת מקום של כבוד, גם בכל הקשור לטיפול בעצירות כרונית או חד פעמית.

*המידע באתר הוא לא חוות דעת רפואית או המלצה רפואית מכל סוג שהוא, כדי לקבל את הטיפול המדויק לצורך הטיפול בבעיה יש לפנות לרופא ו/או למומחה בלבד.

נגישות