לימודים בבצלאל – תערוכות וכיווני קריירה לבוגרי המחלקה לאמנות

אם אתם חושבים על לימודים בתחום העיצוב, האומנות או אפילו האדריכלות, בוודאי חשבתם גם על בצלאל. זהו אחד המקומות הטובים ביותר ללימודי אמנות ועיצוב, אם לא הטוב שבהם. הסטודנטים במקום נבחרים בקפידה מתוך המוני מתמודדים. עליהם להציג תיק עבודות וגם לעבור מיונים שונים אחרים. לאחר הלימודים המפרכים, הבוגרים יכולים לפנות לכיוונים שונים של קריירה והתפתחות אישית. על כל זאת ועוד במאמר שלפנינו שמשלב בין המלצת קריירה להמלצת תרבות. הישארו עימנו, יהיה מעניין!

קריירה מתחילה משולבת בהעשרה תרבותית

ראשית, תמיד טוב להתעדכן על תערוכות חדשות, לראות מה נעשה ואולי לפתוח כיוונים חדשים. אנחנו רוצים להמליץ על תערוכה מאד מעניינת וייחודית. זוהי תערוכה בשם הפשוט 'תקריב' של האמנית המוכשרת אנה בירמן. האמנית מציגה עבודות אשר ניתן להגדיר אותן כשייכות לזרם ה'אובייקטיבי הקלאסי'. למרות כל ההגדרות, העבודות שלה יוצרות שפה ייחודית והן מתכתבות עם עוד זרמים רבים באמנות כמו גם יצירות שונות. האוצרת רז סמירה הפליאה לחבר תערוכה אשר יכולה לחבר את סכום החלקים וליצור אמירה שהיא גם נכונה ומדויקת לתקופה, אבל יחד עם זאת אלמותית, כמעט קלאסית עם תרצו. כל הטוב הזה נגיש למבקרים במוזיאון תל אביב אשר יוכלו כמובן ליהנות מכל יתר התערוכות במקום.

כיווני קריירה לבוגרי בצלאל – מגוון אפשרויות

אם אתם או אתן בגורים או בגרות של בצלאל – ברכותינו על הישג משמעותי שיכול לפתוח לכם כיוונים רבים בקריירה:

הוראה

אחד המקצועות המתגמלים ביותר שיש הוא הוראה. זה יכול להיות הוראה של תלמידי בית ספר יסודי או תיכון או אפילו במכללות שונות. בהוראה של אמנות אתם יכולים לגעת ממש בנפש של התלמידים ולהשפיע עליהם לטובה לכל החיים. היתרונות של הוראה הם מקום עבודה יציב, חופשות רבות לאורך השנה כולל חופשת קיץ ארוכה מאד שתאפשר לכם לבקר בהרבה תערוכות אמנות. כמו כן, מורה הוא מקצוע אשר מקבל הרבה הערכה וכבוד.

לימודים בבצלאל - תערוכות וכיווני קריירה לבוגרי המחלקה לאמנות

קעקועים

זה כיוון שונה מאד מהוראה. כאן אתם מביאים את הכישרון האמנותי המעשי שלכם לידי ביטוי ויוצרים יצירות אשר יילוו אנשים לכל חייהם. זוהי גם דרך להשתמש באמנות בשביל לגעת ולהשפיע על אנשים. המקצוע הזה נעשה בדרך כלל במסגרת עסק עצמאי אשר יכול להביא לכם הכנסה גדולה יותר מלהיות שכירים.

ציור קלסתרונים

זהו מקצוע שלא רבים מודעים אליו אבל הוא קיים ואפילו מתפתח. יש לו דרישה במשטרה ובמעבדות לזיהוי פשעים. הוא מתאים למי שיש יד מאד טובה ואשר יכול לצייר באופן ריאליסטי.

עיצוב

זהו תחום רחב הכולל עיצוב פנים, עיצוב חלונות ראווה או עיצוב תפאורה להצגות למשל. בתור בוגרי בצלאל יהיה לכם יתרון רב בקבלה למשרות בתחום

בכל אשר תבחרו, שיהיה בהצלחה ותזכרו שקריירה מספקת היא כזאת אשר נותנת ביטוי לנפש שלכם ומאפשרת מיצוי עצמי.

נגישות