עסק משפחתי של בשר משובח: הכירו את מעדני גורמה

אחד מעסקי המזון הכי איכותיים שיש כיום בארץ הוא רשת מעדני גורמה. מדובר על עסק אשר משרת כבר למעלה מחמישה עשורים ציבור הולך וגדל של חובבי בשר או סתם אנשים שרוצים להכין מתכון טעים. הרשת מנוהלת באופן מאד ייחודי ויש לה גם סיפור מעניין כיצד הגיעה למה שהגיעה.

בשר איכותי ללא פשרות

מי שמבין קצת בבשר, יודע שהבשר הטרי של "מעדני גורמה" הוא רכיב מעולה שאין שני לו להכנה של ארוחה מוצלחת. הרשת היא ספקית של כל סוגי הבשר הכשר והטרי וכיום היא חולשת על סניפים עצמאיים כמו גם נקודות מכירה שונות הפזורות בכל הארץ. אבל לפני שהרשת הייתה עסק גדול, היא התחילה מאד בקטן, בחזון של אדם אחד בשם אהרון עזר ז"ל. הוא ראה את מצב השוק בסוף שנות השישים תחילת שנות השבעים של המאה הקודמת ורצה לשנות אותו. הוא רצה להתחיל למכור בשר איכותי בכדי שאנשים יוכלו להכין ממנו מנות נהדרות. בשנת 1972, הוא פתח את החנות הראשונה ברחוב נגבה ברמת גן. זו הייתה קצביה אשר נקראה בפשטות אטליז אהרון עזר ובניו. לאט לאט נפתחו עוד ועוד סניפים והמוצרים התחילו להימכר גם ברשתות שיווק שונות. העסק הלך וצמח כאשר אחת ההחלטות הייתה למתג את הרשת מחדש ולקרוא לה בפשטות מעדני גורמה. כן, השם אשר נבחר היה התיאור הכי טוב שיש למש שהרשת מציעה. כיום מדובר על מקור איכותי לבשר אשר מציעה לרוכשים בו יתרונות רבים.

מעדני גורמה – המקום המובחר לרכישת בשר

רשת מעדני גורמה מצטיינת במספר דברים, להלן העיקריים שבהם:

מקצוענות ללא פשרות

רשת מעדני גורמה מציעה בכל סניפיה אנשי מקצוע אשר יכולים לתת עצה טובה באשר למוצרי הבשר הנמכרים במקום. רכישה של נתחי בשר מתאים יכולה להיות לא פשוטה בכלל. קצבי הרשת ישמחו תמיד לעזור בבחירה הזו. מעבר לכך, המקצוענות של הרשת באה לידי ביטוי גם בבחירת הבשר אשר נכנס אליה ומוצע למכירה.

עסק משפחתי של בשר משובח: הכירו את מעדני גורמה

בשר טרי

בניגוד לבשר קפוא, בשר טרי חייב להיות מאד איכותי מכיוון שכל שינוי באיכות ניכר בטעם שלו. הרשת מתמחה בבשר טרי אשר מיועד לגריל, לצלייה, לבישול או לתבשילי קדרה שונים.

פריסה ארצית

הרשת ממוקמת ונמכרת במיקומים שונים לאורך המדינה כך שניתן להשיג את הבשר הכי איכותי בכל מקום ובכל זמן.

רשת מעדני גורמה התחילה את דרכה כעסק קטן של אדם אחד ומשפחתו. כיום מדובר ברשת גדולה ומצליחה. למרות זאת, מדובר עדיין בעסק משפחתי אשר עובר מדור אל דור. זה מבטיח לנו הצרכנים שמי שמקבל את ההחלטות, עושה זאת מתוך מחויבות עמוקה לערכי העסק ובהתאם לרוח של מי שהקים אותו לראשונה. אכן, ניכר שזהו המצב. הלקוחות הרבים אשר מצביעים ברגליים ורוכשים עוד ועוד בשר ממעדני גורמה, הם העדות הכי טובה לכך שהרשת מצליחה בכל אשר התחייבה לעשותו: לספק בשר טוב, איכותי, טרי וזמין לכל הלקוחות שלה.

המוצרים של הרשת הם כמובן כשרים בהשגחות שונות אשר נקבעות לפי המוצר עצמו ולפי דרישות השוק. ניתן להשיג ברשת מגוון של נתחי בקר, עופות, הודו, דגים ועוד. בנוסף, ניתן להשיג לחמניות ותיבולים שונים אשר נבחרו בקפידה בכדי להיות מוגשים ומבושלים ביחד עם מוצרי הרשת.

נגישות