מעצבי פנים – הרחיבו את ההכשרה המקצועית שלכם: הכול על קורס שמאי רכוש

בניגוד לשמאי מקרקעין הדורש רישיון מקצועי, כל אחד יכול להיות שמאי רכוש. עם זאת, זהו מקצוע הדורש ידע מקצועי לא פחות, ומומלץ להשתמש בשירותיו המקצועיים של שמאי רכוש שלמד את הנושא ומכיר את התחום. אם אתם מעצבי פנים שרוצים להיות שמאי רכוש בעצמכם ולפתח את הידע שלכם בתחום, יש לנו המלצה בשבילכם לקורס מקיף ומעמיק שיכניס אתכם לעניינים. מוכנים? בואו נתחיל.

מיהו שמאי רכוש?

שמאי רכוש הוא איש מקצוע שתפקידו להעריך שווי כספי של רכוש וזכויות, ושל נזקים העלולים להיגרם לרכוש פיזי שאינו מקרקעין. כלומר, אם אתם מחפשים שמאי שיעריך את הנזק שנגרם לרכוש שלכם עקב שריפה או פריצה, שמאי רכוש הוא האיש שתצטרכו. אם נגרם נזק לבית ואתם רוצים לקבל אומדן כספי לאובדן, או שאתם מתכננים למכור את הבית ורוצים לדעת מהו התמחור הנכון – זהו תחומו של שמאי המקרקעין.

קורס שמאי רכוש

כל מי שמעוניין להיות שמאי רכוש צריך לעבור קורס מיועד, כדי לדעת את הבסיס למתן חוות דעת מקצועית, לקבל מידע מהמומחים ולהתנסות באופן מעשי בתחום לפני הכניסה הרשמית לעבודה. לחצו כאן כדי לקרוא עוד מידע על קורס שמאות רכוש של מכללת פסגות, אחד הקורסים המומלצים ביותר בשוק.

מכללת פסגות מספקת קורסים מקצועיים במגוון תחומים

פרט לקורס שמאות רכוש, מכללת פסגות הוותיקה מספקת קורסים במגוון תחומים:

 

 

  • לימודי ניהול פיננסי – לימוד מקיף המקנה כלים להתמודדות עם עולם הפיננסים כאדם פרטי או כבעל עסק
  • לימודי ייעוץ משכנתאות – למי שמעוניין להתעסק בתחום מעניין ומבוקש בכלכלה ובנדל"ן וללמוד את כל מה שצריך לדעת על משכנתא
  • לימודי נדל"ן – לימודים על השקעות בנכסים בארץ ובעולם ותיווך נדל"ן
  • לימודי שמאות מקרקעין – למי שמעוניין ללמוד להעריך את שוויים של נכסים
  • לימודי יזמות עסקית – ניהול פיננסי נכון ובניית תוכנית חכמה להצלחת העסק שלכם

המכללה הוקמה בשנת 2005, ומאז יותר מ-32,000 אנשים סיימו בהצלחה את הלימודים. המוניטין הרב שיש למכללה, לצד ההמלצות הרבות מהבוגרים המרוצים, מעידים לטובה על טיב הקורסים שהמכללה מציעה. ואם אתם חוששים מהיכולת שלכם להגיע לשיעורים במכללה – אל תדאגו, השיעורים מועברים גם בצורה מקוונת לחלוטין כך שתוכלו ללמוד כמו שצריך גם מהבית.

למי מתאים קורס שמאי רכוש?

קורס שמאי רכוש מתאים לכל מי שרוצה להתעסק בתחום, בין אם הוא בעל ניסיון או לא. הקורס מתאים במיוחד למי שכבר יש לו ידע בנושא, למשל אנשי מקצוע כמו חשמלאים או שרברבים, בודקי ליקויי בנייה, קבלני שיפוץ או מי שהתעסק בלוגיסטיקה ורכש. כמובן, אין צורך לבוא עם ידע מקדים לקורס וכל אחד זוכה לקבל ידע בעל ערך בתחום. אז אם למדתם בישול ואתם רוצים לשנות כיוון ולהגיע לעולם השמאות, או שאתם מעצבי פנים שרוצים להתפתח עוד בתחום שאתם כבר מכירים, הקורס של מכללת פסגות הוא הפתרון האידיאלי בשבילכם.

אפשרויות התעסוקה

שמאי רכוש נמצאים במגוון מקומות בשוק העבודה – החל בחברות ביטוח שצריכות לפצות את לקוחותיהם במקרה של אובדן רכוש או נזק שנגרם לו, וכלה במשרדי ממשלה שבהם עניין שמאות רכש הוא מהותי. יש גם הרבה משרדי שמאים ברחבי הארץ העובדים עם לקוחות פרטיים ועם חברות גדולות במקביל.

סיכום

מעצבי פנים מנוסים יכולים לפתח את הקריירה ואת הידע שלהם באמצעות קורס שמאי רכוש, שיעזור להם ללמוד כיצד מתמחרים נכון רכוש פיזי וזכויות קניין. כל הקורסים של מכללת פסגות, ובפרט הקורס לשמאי רכוש, יספק לכם את כל הידע שתצטרכו כדי להיות עובדים מקצועיים. הקורס יפתח לפניכם אפשרויות תעסוקה רבות כמו חברות ביטוח, משרדי שמאים ואפילו משרדי ממשלה.

נגישות