איך לבחור קייטרינג לתערוכה?

אחת ההנאות הכי גדולות שיש היא ההנאה של לחוות אמנות ממקור ראשון. ללכת לגלריה ולהתבונן בעיניים שלנו ביצירות השונות זה משהו שלא ניתן לשכפל או לחוות בדרכים אחרות אפילו אם הן מאד מתוחכמות. בתערוכה פוגשים עוד אנשים ונוצרת אינטראקציה מעניינת בין הצופים לבין עצמם וכמובן בינם לבין היצירות השונות. לפעמים, האמן או האומנים עצמם מכבדים אותנו בנוכחותם ואפשר ממש לייצר שיח פורה ותרבותי על היצירות, על ההשפעות ומקורות ההשראה להן ועל כל נושא שבעולם. באירוע כזה, מאד יכול להתאים להגיש כיבוד מסוגים שונים. אם תחשבו על זה, בכל חגיגה או ציון של דבר מה חיובי בחיים אנחנו מגישים אוכל ואין סיבה שכאן זה יהיה שונה. קיבצנו כאן שלל עצות בכדי להבין מהו הקייטרינג הכי מתאים לתערוכה.

קייטרינג לתערוכה – האם זה חייב להיות יקר?

כמובן שהכיבוד בתערוכה צריך להיות איכותי וטעים. באופן מפתיע, זה לא חייב להיות גם יקר. ישנם כיבודים בכל טווחי המחירים החל במתאבני גורמה וכלה בפירות או סלטים שונים. האורחים בתערוכה גם לא מצפים ממש לארוחה, אלא יותר למנות אשר יכולות להשתלב עם האירוע ועם יין טוב או אפילו שמפניה. מכיוון שכך, לא צריך להפריז בכמויות, הקייטרינג צריך להשתלב בתערוכה ולא להפוך לעיקר.

מנות שונות לתערוכה

יש כמה כיוונים שניתן לקחת באשר לאופי הקייטרינג בתערוכה. אחד המעניינים ביותר הוא פשוט להגיש משהו אשר מתקשר לנושא התערוכה. זה יכול להיות אוכל עם אוריינטציה אסיאתית בתערוכה של אמן אסייתי או פירות הדר בתערוכה אשר עוסקת בצילומים ישנים מקטיף הדרים בשדות הארץ. מעבר לכך, תוכלו לקבל רעיונות מהמנות הבאות:

מגשי פירות חתוכים

זו מנה מאד פשוטה שמתאימה מאד לקיץ וגם לקהל של טבעונים או שומרי כשרות. ניתן להגיש איתה קפה עם חלב אמיתי או אלכוהול, לפי מה שמתאים.

איך לבחור קייטרינג לתערוכה?

סושי

מנה נהדרת עם אופי יוקרתי. ניתן להגיש סושי בגרסאות כשרות וטעימות להפליא או אפילו סושי צמחוני. זו מנה קלילה אשר משתלבת נהדר עם יין לבן מוגז ומאד מתאימה לשעות הצהריים.

מטבלים וקרקרים

מנה נהדרת להגשה ואכילה תוך כדי עמידה. גם כאן ניתן לשלב אותה עם אלכוהול מסוגים שונים ואפילו ליצור תפריט כשר או צמחוני.

סנדוויצ'ים

היתרון בכריכים קטנים הוא שקל להחזיק אותם ושהם מאד ממלאים. הם מתאימים לתערוכות בכל השנה ובכל זמן.

סלטי פסטה

מנה שכיף לאכול במזג אוויר חם בשעות הצהריים. ניתן להגיש כמה סוגים שונים רק צריך לשים לב להגיש פסטות שקל לאכול אותן בתערוכה.

מרקים

זו מנה חורפית בעיקר למרות שישנם גם מרקי קיץ נהדרים. ההגשה של המנה מאד פשוטה והיא יכולה להתאים לתערוכות תחת כיפת השמיים או בחללים גדולים ולא מחוממים.

שיהיה בתאבון!

נגישות