חכם משכנתאות מייעצים: האם כדאי לקחת הלוואה לטובת טיול בלתי נשכח בחו"ל?

אנשים נוטלים הלוואות עבור כל מיני מטרות. עם זאת, בעוד שמימון לימודים, פתיחת עסק ושיפוץ הבית מהווים מטרות מוצדקות, הרי שבכול הנוגע לנטילת הלוואה לטובת טיול בחו"ל, צצות לא מעט שאלות. לכאורה, טיול לחו"ל אינו בגדר חובה ואף לא עתיד להחזיר ביום מן הימים את ההשקעה. מצד שני, טיול ממלא מצברים, מזכיר לנו מי אנחנו, מסייע לחזור לעבודה הרבה יותר נמרצים, יוצר זיכרונות חד פעמיים ואף לא פעם מחבר בין בני משפחה. מה אם כן יש ליועצי חכם משכנתאות לומר בנושא? מוזמנים לגלות (ולהרוויח).

מתלבטים? מתייעצים!

אין ספק שלא עבור כל גחמה יש לרוץ לקחת הלוואה. עם זאת, יש דברים בחיים שצריך לדעת להילחם עליהם, בין אם הם עבור הבריאות והפרנסה ובין אם הם עבור המשפחה והנשמה. חושבים שטיול בחו"ל זה בדיוק מה שנחוץ ואף בטוחים שתעמדו בהחזרים? אל תהססו לקחת הלוואה. אינכם בטוחים שתעמדו בהחזרים, או אינכם יודעים כיצד לבחור הלוואה מבלי לשלם שלא לצורך סכומים מיותרים? בדיוק עבור כך חברת חכם משכנתאות מציעה סיוע אישי ומקצועי.

הלוואה מתאימה מבלי לעשות דבר

חברת חכם משכנתאות, בניהולו של המנכל עידו עוז, מסייעת להבין איזה סכום נחוץ להשיג, מסייעת לבחון איזה סכום אפשרי להחזיר מדי חודש ומציעה סניפי בנק שמהם מוטב לקחת הלוואה. כמו כן החברה בוחנת אם יש הלוואות ייעודיות שמציעות תנאים אידיאליים עבור המטרה (טיול בחו"ל) ואף מסייעת להשוות בין סך ההלוואות ומתמקחת עבורכם, כך שגם לא תידרשו לעשות דבר, וגם תזכו להשיג את ההלוואה הטובה ביותר. אם מבחינת ריבית ואם מבחינת פריסת תשלומים.

חלופה להלוואה

נעזרתם ביועצי החברה ונמצא שנכון עבורכם לקחת הלוואה? ובכן טוב לדעת שכל עוד נעזרים בחכם משכנתאות, עשויים לצוץ דרכים עקיפות שמאפשרות להשיג את הסכום הנחוץ. שנסביר? לא פעם עדיף לפנות סכום חודשי, מאשר לקחת הלוואה חדשה. למה הכוונה? מי שיש ברשותו נכס ואף מי שיש ברשותו משכנתא, עתיד למצוא אפיק שמאפשר מינוף. כאן נעבור להסביר מה זה מחזור משכנתא ואף מה זה משכנתא לאיחוד הלוואות.

אופציה א' – מחזור משכנתא

כצפוי, פנייה לחברה שמתמחה במשכנתאות, מולידה שלל הזדמנויות, וכאן ניגש להציג שתי חלופות. ובכן מחזור משכנתא מיועד לאנשים שיש להם משכנתא, ולאנשים שלאחר בדיקה מקיפה נמצא שניתן להטיב עבורם את התנאים הקיימים. מדובר באפשרות לאפס את המשכנתא הקיימת ובמקומה לקחת אחת חדשה, כזו שמאפשרת לחסוך מדי חודש. אם באמצעות שינוי מסלול ריבית, ואם באמצעות קיצור תקופת ההחזר. אומנם מדובר באופציה בעלת פוטנציאל רב, אך על מנת לממשה נדרש ליווי מקצועי נטול אינטרסים אישיים.

אופציה ב' – משכנתא לאיחוד הלוואות

מה לגבי משכנתא לאיחוד הלוואות? ובכן במקרה זה מדובר באפשרות להטיב את התזרים החודשי. כל עוד יש ברקע נכס שנמצא בבעלותכם, הרי שישנה אפשרות למשכן אותו, וזאת בתמורה לסכום שמהווה 70% מערך הנכס (אין זה הכרחי לקחת את כל הסכום). צעד שכזה מאפשר לאפס את סך ההלוואות שיש ברקע ובמקביל להשיג את הסכום הנחוץ עבור החופשה. כאן נציין שבין אם בוחרים באופציה כזו או אחרת, נדרש ייעוץ מקצועי שמתייחס לסך המשתנים, ואף נדרש ליווי צמוד, ממש כפי שמציעה חברת חכם משכנתאות.

טיפ אחרון לדרך

גם אם חושבים שלא תצליחו לקבל את ההלוואה הרצויה, אין למהר להרים ידיים, טרם פונים לחכם משכנתאות. ברשותה קשרים עם מגוון גופים חוץ בנקאיים, כאלו שעשויים להתגלות כסופר אידיאליים מבחינתכם.

נגישות