סופגים תרבות: 4 מוזאונים בעולם שכדאי שתכירו

מתכננים לטוס לחו"ל בקרוב לטיול משפחתי או זוגי? ובכן, חלק בלתי נפרד מתכנון של טיול מעבר לים כולל כמובן אטרקציות, כאשר אחת מהאטרקציות המיוחדות ביותר היא ללא ספק ביקור במוזיאון אשר מעניק לכם את היכולת להתרשם מתערוכות, לצד סיורים מודרכים שיעניקו לכם את היכולת לספוג תרבות ואף לשדרג את הטיול באופן משמעותי. מהם ארבעת המוזיאונים שכדאי להכיר רגע לפני שאתם עולים על המטוס? להלן הפרטים.

המוזיאון המצרי, איטליה

מוזיאון היסטורי ומרתק אשר ממוקם באיטליה הוא מוזיאון המצרי אשר ממוקם בעיר טורינו. מדובר במוזיאון לשאר מושך אליו אלפי מבקרים מדי שנה וזאת בשל היותו המזון המצרי השני בגודלו בעולם המציג מגוון רחב של תערוכות אשר כוללות גרסאות שונות של ספר המתים המצרי פסלים לצד עתיקות ממצרים העתיקה. דרך אתר mr tickets תוכלו לבצע רכישה של כרטיסים בקלות, ובכך להוביל ליצירה של מענה אשר מאפשר לכם לבקר במוזיאון מרשים ומרתק המציג את לתרבות המצרית העתיקה, לצד ההתרשמות ממבנה אדריכלי עוצר נשימה שהפכה את המוזיאון הזה לאטרקציה שהיא בגדר חובה בעבור כל מי שמגיע לעיר טורינו.

מוזיאון הלובר, צרפת

אחד מהמוזיאונים הוותיקים הגדולים והמפורסמים ביותר בעולם וללא ספק מוזיאון הלובר אשר הוקם במאה 12 ומאז הפך לחלק בלתי נפרד מהזהות התרבותית של צרפת. עתיק אשר בכל שנה מבקרים בו מעל למיליון 3 מיליון בני אדם שמגיעים לצפות בתערוכות מתחלפות, יצירות אומנות מפורסמות כמו למשל המונה ליזה. אם אתם מתכננים להגיע לפריז בקרוב, אל תפספסו ביקור במוזיאון, כאשר פודקאסט בנושא מוזיאון לובר מהווה הזדמנות מעולה להעמיק את הידע שלכם ולהגיע מוכנים לקראת הביקור, כל זאת מתוך מטרה להוביל ליצירה של טיול משמעותי גם מבחינה תרבותית, אבל גם מבחינה תיירותית.

 

 

מוזיאון מדאם טוסו, אמסטרדם

אטרקציה בולטת ומבקשת מאוד באמסטרדם היא ללא ספק מוזיאון מדאם טוסו. מדובר במוזיאון אשר מציג אישים מפורסמים מכל תחום, החל מכוכבי פופ ועד פוליטיקאים באמצעות בובות שעוה. תוכלו לנצל את ההזדמנות ולעשות סלפי מפורסמים, לצד סיורים מודרכים במקום. אמסטרדם היא יעד מבוקש מאוד לתיירים מכל רחבי העולם, ועל כן אפשר ואף רצוי לנצל את ההזדמנות לטובת בילוי בעיר תוססת אבל גם כזו שיש בה גם לא מעט מוזיאונים, כמו מוזיאון מאדם טוסו אשר נחשב לאחד מהמוזיאונים המוכרים והאהובים ביותר בעולם, ולא בכדי.

המוזיאון הבריטי, לונדון

המוזיאון הציבורי הראשון בעולם הוקם בשנת 1753 בלונדון ונקרא בשם המוזיאון הבריטי. מדובר במוזיאון מרשים אשר נועד להציג בפני המבקרים את תולדות האנושות, כל זאת באמצעות תערוכות לצד פריטי אמנות מכל רחבי העולם אשר כוללים מעל ל-8 מיליון יצירות כמו גם פריטים שנבחרו בקפידה ומוצגים באתר. בלונדון תמצאו עוד שפע של מוזיאונים, אולם המוזיאון הזה מהווה הזדמנות מעולה להעמיק את הידע שלכם בכל הקשור להתפתחות האנושות, וליצור חוויה תרבותית מהנה, בייחוד על רקע המבנה המרשים והאווירה המכובדת שהופכת את המוזיאון הזה לאטרקציה מבוקשת.

לסיכום

הסקירה אותה הצגנו לכם כאן מהווה הזדמנות מצוינת להוביל ליצירה של טיול בלתי נשכח מעבר לים, כל זאת באמצעות הזמנה של כרטיסים למוזיאונים מבוקשים. דרך אתר mr tickets תוכלו לבצע הזמנה של כרטיסים באמצעות ממשק בעברית ובמסגרת של הצעת מחיר אטרקטיבית, כל זאת מתוך מטרה לשריין לעצמכם את מקומכם, כל זאת מתוך מטרה להימנע מעמידה ממושכת בתורים וכן להוביל לשדרוג הטיול, באמצעות חוויה תרבותית מהנה.

נגישות