רגע לפני שעולים על מדים: כל מה שכדאי לדעת על יום המאה!

יום המאה הוא יום מיון חד פעמי שנועד לאפשר לצבא הגנה לישראל לקבל תמונה רחבה אודות הכישורים של מועמדים לגיוס, לטובת מיון ושיבוץ. מדובר ביום מיונים חשוב שיקבע את העתיד שלכם במסגרת הצבאית, כאשר את הזימון מקבלים בכיתה י"א. אם קיבלתם זימון, חשוב מאוד להיערך מראש במסגרת של קורס הכנה, וזאת מתוך הבנה כי באמצעות הכנה מוקדמת ניתן להגדיל את הסיכויים להצליח במבחנים ואף להביא את עצמכם לידי ביטוי ברמה הגבוהה ביותר. מה חשוב לדעת אודות יום המאה וכיצד מתכוננים? כל הפרטים בכתבה הבאה.

יום המאה – כל מה שצריך לדעת

יום המאה (ראשי תיבות של מיון, איתור והתאמה) הוא יום מיון המתקיים באופן פרונטלי בארבעה מוקדים ברחבי הארץ – באר שבע, ירושלים, חיפה ותל אביב. ההשתתפות ביום המיון הזה היא הכרחית, מאחר ובמידה ואתם לא מגיעים, השיבוץ יתבצע על פי צורכי הצבא בלבד, ולא על פי הכישורים האישיים. יום המאה הוא מיון ארוך שמתחיל בשעות הבוקר המוקדמות ומסתיים בשעות הצהריים, והוא כולל ארבע תחנות: הדרכה, סימולציה, תרגול קבוצתי ומבחן פסיכוטכני. השלב של המבחן הפסיכוטכני נחשב באופן טבעי לשלב הקשה ביותר, מאחר ואתם נדרשים לענות על מגוון רחב של שאלות אשר בודקות את המיומנות כמו למשל שמירה על ריקוד, חשיבה כמותית, קריאה וכתיבה, הבנת הנקרא ועוד. קורס שיכין אתכם ליום גורלי הוא קורס הכנה המעניק לכם מעטפת מלאה שנועדה לסייע לטובת הכנה מוקדמת שיכולה לסייע לא רק לטובת הפחתת הלחץ וההתרגשות מיום המיון, אלא גם להגיע כמה שיותר מוכנים לקראת יום מיון חד פעמי.

 

 

מה כולל קורס הכנה ליום המאה?

על מנת שתוכלו להתמודד ברמה הגבוהה ביותר עם האתגרים המצפים לכם במסגרת של יום המאה, אפשר כבר עכשיו להיעזר בקורס שהוא למעשה ערכת הכנה הכוללת הסברים מפורטים על כל תחנה ותחנה, סימולציות כמו למשל חשיבה פסיכוטכנית, איתור תאים זהים, ידע טכני ועוד. מדובר בשלל מבחנים לדוגמא שנועדו לסייע למועמדים לגיוס להתכונן, ובכך גם להעלות את סיכויי ההצלחה. מאחר ובכל תחנה אתם מקבלים ציון, צריך להקדיש זמן להכנה יסודית המתבצעת עוד לפני ההגעה ליום המיון, כל זאת מתוך מטרה להפגין את הכישורים שלכם ולהגיע כמה שיותר מוכנים, גם מבחינת הזמנים. מאחר וכל תחנה מוגבלת בזמן ולא ניתן לחזור בשנית, צריך להתכונן, ועל כן קורס הכנה מהווה דרך מצוינת לשכלל את היכולת האישית  ולהפגין את הכישורים שלכם ברמה הגבוהה ביותר, לטובת שיבוץ בתפקידים יוקרתיים ומבוקשים בצבא הגנה לישראל. על הקורס ניתן לחזור בעת הצורך ואף לאפס את השאלות, כחלק מתרגול המתבצע באופן קבוע ועם שימת דגש על עמידה בזמנים.

לסיכום

קורס הכנה ליום המאה מהווה הזדמנות נהדרת בעבור מועמדים לגיוס לשפר את הסיכויים לעבור בהצלחה את התחנות ביום המיון, וספציפית את המבחן הפסיכוטכני. קחו בחשבון כי בכל תחנה אתם מקבלים ציון, והציון המשוכלל ביחד עם הציון בצו הראשון יקבע את התפקידים שאותם תקבלו במסגרת של שאלון ההעדפות. באתר צו ראשון תוכלו לקבל את כל הפרטים אודות קורס ההכנה, כולל מבחנים לדוגמא. בכך, גם אתם תוכלו להצטרף למועמדים לגיוס צבאי שמבינים כי כעת הגיע הזמן להתכונן לקראת שלב קריטי שיכול לקבוע במידה לא מבוטלת גם את העתיד בתחום הקריירה. רגע לפני שאתם עולים על מדים, זה הזמן לנצל את ההזדמנות ולעבור קורס הכנה.

נגישות