פתחתם עסק? הגיע הזמן לבחור את חברת המשלוחים

פתיחה של עסק חדש היא לא עניים פשוט. רבים עושים את הצעד הזה לאחר שנים של התלבטויות בתור שכירים, חיסכון של הון התחלתי ופיתוח ארוך של הרעיון העסקי שלהם. עסק חדש הוא בסיכון גבוה מאד לשרידות שלו כאשר הנתונים היבשים מראים שאחוז ניכר מהעסקים החדשים נסגרים לאחר שנה או שנתיים של פעילות. בכדי שכל זה לא יקרה לכם, תצטרכו לוודא שכל אחת מהחוליות אשר מרכיבות את המוצר שלכם עובדת כמו שצריך. שירות שליחויות הוא חלק בלתי נפרד מכך. שליחויות נתפסות בעיני הלקוח כחלק בלתי נפרד מהעסק עצמו. הלקוח מצפה לקבל את מה שהוא הזמין בזמן ובאופן נוח ואמין. בכדי לבחור חברה אשר יכולה לתת לכם שירות משלוחים אמין, יש כמה נקודות שתצטרכו לוודא ולבדוק. את המאמר הזה כתבנו לאחר שליקטנו לאורך תקופה את הרשמים והניסיון של בעלי עסקים רבים. הנה מה שהיה להם לייעץ בנושא:

חברת שליחויות ותיקה

רבים מבעלי העסקים ממליצים לעבוד עם חברות שליחויות אשר יש להן כבר ותק מסוים. צריך להבין שבחירה בחברת שליחויות מקצועית היא לא בחירה אשר ניתן לשנות בקלות ולכן צריך להגיע לחברות עם המוניטין והותק הטובים ביותר. חברות שליחויות ותיקות הן כאלו אשר יש להן סניפים רבים וגם היררכיה עסקית נכונה אשר מבטיחה לכם ביצוע מהיר ויעיל של המשלוחים.

יש כמובן מקום לשחקנים חדשים גם בתחום המשלוחים אבל אלו חייבים לפתח מהר דפוסי התנהלות ותרבות ארגונית של עסקים ותיקים. חברות ותיקות למשלוחים הן כאלו אשר גם יינסכו אמון אצל הלקוחות עצמם.

חברות למשלוחים – שירות שקוף ואמין

רוב בעלי העסקים העידו שאחת התכונות החשובות ביותר בחברת המשלוחים שלהם היא שקיפות ויכולת לתקשר עם גורמים באותה חברה. כאשר משלוח לא מגיע או בכל בעיה שהיא, ניתן לפנות ולקבל מענה. חברה עם ערכי שקיפות לא שולחת אתכם במענה קולי משלוחה לשלוחה. זוהי חברה אשר יודעת להודות בטעויות ולהציע פתרונות בזמן.

יתרון נוסף לשקיפות בחברת משלוחים היא לגבי נושא התמחור. לעיתים, יש משלוחים מסובכים. אלו יכולים להיות משלוחים של חפצים גדולים או בקופסאות רבות. חברת משלוחים טובה תדע לתמחר ולהציג את התמחור כך שאתם כבעלי עסקים תוכלו לדעת מראש כמה יעלה המשלוח של אותם פריטים.

פתחתם עסק? הגיע הזמן לבחור את חברת המשלוחים

פריסה ארצית, מהירות ועוד

חברות משלוחים טובות הן כאלו אשר יכולות לעבוד בכל האזורים באותה רמה גבוהה. חברות כאלו פורסות סניפים ורכבים בכל הארץ והן מסוגלות לשלוח לא רק באזורים קלים כמו ערים ראשיות. הן יכולות להגיע גם למקומות קטנים בפריפריה.. בתור עסק חדש, אתם לא יודעים מהיכן יגיעו אליכם הלקוחות שלכם בשנה, שנתיים או חמש שנים הקרובות. חברה אשר מסוגלת לשרת יותר תושבים היא כזאת אשר פותחת את העסק שלכם ליותר לקוחות.

למהירות המשלוח וההפצה יש תפקיד מכריע בהצלחה העסקית שלכם. לפעמים, יש למרכיב המהירות אפילו יותר השפעה ממחיר. לקוחות רבים היו רוצים לקבל את המוצרים שלהם כמה שיותר מהר, ולו רק משום שהם סקרנים כבר לראות אותם. עסק שיכול להבטיח מהירות במשלוח, יוכל לגבות גם מחירים מלאים על המוצרים שלו.

לבסוף, חשוב להבין מה יהיו נפחי העבודה של העסק שלכם בתקופה הקרובה וגם בעתיד. עם המספרים הללו צריך להגיע לחברת המשלוחים ולפתוח במשא ומתן על התנאים השונים. חשוב לתפור חבילת שירותים שתהיה נכונה ומתאימה לצרכים המיוחדים של העסק הספציפי שלכם.

נגישות