רוצים להקים חנות מקוונת? הגיע הזמן ללכת לקורס מסחר אלקטרוני בשופיפיי!

קורס מסחר אלקטרוני בשופיפיי

יש אינספור סוגי חנויות שניתן להקים, אבל חנות מקוונת היא משהו מיוחד. עולם נפרד בפני עצמו, עם פוטנציאל גדול מאוד לרווח. אם אתם מתעניינים בנושא זה, סביר מאוד וכמעט בטוח, ששמעתם כבר כמה שמות בולטים. לצד "אמאזון", סביר שאחד משמות אלה היה "שופיפיי". בכל אופן – אם אתם שוקלים הקמת חנות כזו, שופיפיי הוא מונח שחשוב להכיר. מדוע? ומה זו שופיפיי בכלל?

להקים חנות במהירות

אם ניגש ישר לעניין ונציג אותה בקצרה – שופיפיי (Shopify) היא פלטפורמת מסחר אלקטרוני, פופולארית ובולטת במיוחד. בתור פלטפורמה כזו, היא מאפשרת להקים חנות אלקטרונית ולעצב אותה לפי דרישותיכם, יחסית במהירות רבה. כמובן, בהנחה שאתם יודעים מה שאתם עושים. באמצעות מסלול שיכשיר אתכם לעבוד בתחום, תוכלו להיכנס לעניינים במהירות. זאת, תודות לקבלת היכרות מקרוב עם עולם המסחר האלקטרוני בכלל וספציפית עם פלטפורמת שופיפיי.

חשיבות הלימוד

רשת האינטרנט מציבה קשת רחבה מאוד של הזדמנויות עסקיות. זאת, לכל  מי למי שיש לו חשיבה יזמית ועצמאית ונכונות ללמוד לבד. אלא שלא הכול כדאי או ניתן ללמוד לבד. לפחות, לא במהירות. אם תלמדו את עצמכם לבד את השימוש בפלטפורמה זו ותקימו חנות באמצעותה, נכון הדבר שתוכלו להתקדם בהדרגה ולהשתפר מאוד לבד. אבל המחיר על כך, יהיה אינספור טעויות שתעשו. אם עושים טעויות במסגרת לימוד – ניחא. זה טבעי ותקין. אבל בתור עסק פעיל, טעויות מבריחות לקוחות ופוגעות במוניטין. וזה עוד לפני שמגיעים בכלל להיבט של מיקסום הרווחים. כך שללמוד ולהקים חנות עם שופיפיי לבד ובזול – ניתן. אך סביר שזה יהיה מה שנקרא התחלה ברגל שמאל. הדרך החכמה יותר לעשות זאת, היא לקחת קורס איכותי. כך מתחילים ברגל ימין. קורס חוסך לכם זמן, מאפשר לכם להתנסות ולתרגל, לשאול שאלות, לקבל טיפים ממומחים מנוסים ועוד.

יתרונות רבים

לשופיפיי יש כמה וכמה יתרונות כפלטפורמה, שבזכותם היא בשימוש נרחב. אלה כמה מהם:

פשטות

הפשטות היחסית של שופיפיי, תקל עליכם להיכנס לעניינים. גם בהמשך היא כמובן תעזור ותקל.

ספציפית למסחר

היא נועדה במיוחד למסחר אלקטרוני. זו התמחות, שמתבטאת במצוינות.

גמישות

זו היא פלטפורמה גמישה למדי, בין השאר תודות לאפשרויות הרחבה רבות.

מחירים טובים

שופיפיי מציעה את שירותיה בעלויות סבירות למדי, ביחס ליכולות שכלולות בה.

אבטחה

חנות מקוונת היא קצת כמו סל אחד, שבו אתם שמים הרבה "ביצים" עסקיות. חלק ניכר מפעילותכם. כידוע, לא מומלץ "לשים את כל הביצים בסל אחד". אבל אין ברירה. הפתרון? אבטחה ברמה גבוהה. ויש לה את זה.

שרות לקוחות

מקצוענים זקוקים לעתים לא נדירות לשירות לקוחות. כשזה קורה, חשוב שהוא יהיה זריז וברמה גבוהה. גם את זה תמצאו בשופיפיי.

בזכות הפופולאריות

יש לשופיפיי למעשה עוד יתרונות לא מעטים. רבים מהם טכניים ולא ניכנס לכך כרגע. אבל שימו לב לפופולאריות העצומה שלה. הדבר מדבר בעד עצמו. לא מדובר בפריט אופנה אלא בשרות מסחרי למקצוענים, אשר עבורם הוא מהווה כלי עבודה יום יומי ומרכזי. כך שאם רבים כל כך בחרו בשופיפיי לאחר בדיקה קפדנית יחסית והם ממשיכים להשתמש בה, זה אומר הרבה.

לסיכום

לא כדאי וגם לא משתלם, להיכנס לעולם המסחר האלקטרוני אם אתם לא עושים זאת ברצינות ובמקצועיות. אם החלטתם ללכת על זה כמו שצריך, כדאי מאוד להכיר את שופיפיי. ואם להכיר אותה – מוטב לבחור בקורס טוב ממקור איכותי.

נגישות