מועדון חוג השמש: מועדון רשת ישרוטל לחופשות משתלמות במיוחד

אם גם אתם מקפידים לקחת פסק זמן על בסיס קבוע ולצאת בעצמכם, עם בן/בת הזוג או באופן משפחתי לחופשות בארץ, אין ספק שאתם עושים את הדבר הנכון והזמנים הללו הם הזמנים שמאפשרים לנו להטעין את המצברים ולחזור במרץ לשגרה שעשויה להיות שוחקת ומעייפת לפעמים. יחד עם זאת, מי שזה חשוב לו ורוצה לצאת לחופשות יודע שזה גם משהו שעשוי לעלות לא מעט כסף ומתוך כך רבים מחפשים את הדרך להוזיל את החופשות וליהנות מנופש במחירים משתלמים. ובכן, יש מגוון דרכים לעשות את זה, ומתוכן דרך אחת משתלמת ושווה במיוחד והיא הצטרפות למועדון חוג השמש של רשת ישרוטל. רשת ישרוטל היא כידוע אחת מרשתות בתי המלון המובילות בארץ וחברי המועדון שלה נהנים מהטבות משמעותיות באופן קבוע. הנה כל מה שחשוב לדעת על המועדון ועל אפשרויות ההצטרפות אליו.

הטבות חברי המועדון והצטרפות

כדאי לכם להיכנס לאתר למידע והצטרפות למועדון חוג השמש. ההצטרפות היא קלה ומהירה ומרגע שאתם חברים תוכלו ליהנות באופן מידי מההטבות השונות. מה בעצם מקנה ההצטרפות למועדון האקסקלוסיבי? את הדברים הבאים:

עשרה אחוזי הנחה על כל הזמנה

כל הזמנה שתעשו אי פעם לאירוח באחד ממלונות ישרוטל תהיה בהנחה משמעותית של עשרה אחוזי הנחה וזה תקף כמובן מהשהייה הראשונה שלכם. בהחלט הפרש משמעותי כשמדובר על כאלו שרוצים לצאת לחופשות מספר רב של פעמים בשנה.

צבירת נקודות ישרוטל

מעבר להנחה הקבועה, כל הזמנה שלכם לאחד המלונות תזכה אתכם בנקודות ישרוטל. עם הנקודות הללו תוכלו לקבל הנחה נוספת על אירוח בעתיד, ושוב, מדובר על הטבה משמעותית עבור אלו שאוהבים להתארח בבתי מלון ולצאת לחופשות כמה פעמים בשנה.

מתנות והטבות לחוגגי יום נישואין ויום הולדת

חברים במועדון חוג השמש וחוגגים בקרוב את יום הנישואין שלכם או את יום ההולדת? ברכות! אתם זכאים להטבות והנחות נוספות ומחירים מעולים על חדרים במגוון מלונות ברחבי הארץ.

מועדון חוג השמש: מועדון רשת ישרוטל לחופשות משתלמות במיוחד

עשרה אחוזי הנחה על מגוון שירותי המלונות

עם חברות במועדון תוכלו ליהנות בנוסף מעשרה אחוזי הנחה על כל השירותים במלון בו תתארחו.

כמה זה עולה?

כאן מגיע החלק המעניין בלי שום ספק. מחיר ההצטרפות למועדון חוג השמש לחברים חדשים הוא 250 שקלים בלבד והחברות תקפה לשנתיים מיום ההצטרפות. לאחר שנתיים למי שירצה לחדש את החברות, דמי החידוש יעמדו על 150 שקלים בלבד. המשמעות? חיסכון אדיר כבר מההזמנה הראשונה כאשר ברוב המכריע של המקרים ההשקעה מחזירה את עצמה כבר עם ההנחה שמקבלים עם ההזמנה הראשונה.

היכן ההטבה תקפה ומתי?

שימו לב – ההטבות שמגיעות לכם בתור חברי מועדון חוג השמש תקפות לכל מלונות רשת ישרוטל בארץ. זה כולל כמובן את מגוון מלונות אילת, את המלונות בערים כמו חיפה, תל אביב וירושלים, את המלונות בנגב כולל מלון בראשית שכבר הפך לסנסציה ולמעשה כל מקום אירוח של רשת ישרוטל.

למי זה מתאים?

  • נופשים מיטיבי לכת: בראש ובראשונה הצטרפות למועדון היא משתלמת למי שאוהבים לנפוש כאמור על בסיס קבוע ובמיוחד לאלו המעריכים את הפינוק והיוקרה שיודעת להציע רשת מובילה כמו רשת מלונות ישרוטל.
  • מי שרוצה לחסוך מהרגע הראשון גם אם אתם לא מתכננים הרבה חופשות, יש סיכוי לא רע שהצטרפות למועדון תאפשר לכם חיסכון כבר מהחופשה הראשונה. לגמרי משתלם!

לסיכום, אם אתם מחפשים חיסכון משמעותי ורוצים חופשה מפנקת לגמרי במחירים נוחים שווה בהחלט לשקול הצטרפות למועדון חוג השמש.

נגישות