כדאי להכיר: אתר אוצר הספרים מציע ספרי הלכה אונליין!

בעידן בו אנו חיים, כמעט ואין סוג של מוצר שאנו לא יכולים להזמין אונליין עד אלינו. החל ממשחקים וצעצועים, דרך מכשירים חשמליים, ביגוד והנעלה, מוצרי ספורט, אוכל שאנחנו מזמינים בטייק אווי עד הבית ואפילו קנייה של מוצרים מהסופר שאנו יכולים לעשות בקלות דרך האינטרנט. עם זאת, נראה כי יש סוג אחד של מוצרים שהיה קשה להשיג לאחרונה בדרך הזו ואלו הם ספרי הקודש וההלכה. כלומר, ספרים מסוגים אחרים אפשר להזמין כבר מזמן ממש בקלות דרך האינטרנט מחנויות ישראליות או אתרים מחו"ל, אך ספרי הקודש נותרו במשך תקופה ארוכה ללא מענה בעניין הזה. לאחרונה תמונת המצב הזו השתנתה לחלוטין, ואתר אחד נפלא מציע למכירה את כל סוגי הספרים בתחום ההלכה והיהדות והוא נקרא אתר אוצר ספרים. הנה מה שחשוב לדעת עליו.

אודות אתר אוצר ספרים

מדובר למעשה על אחד הפרויקטים הכי מעניינים של השנים האחרונות. יזמי האתר שמו לעצמם למטרה להנגיש את ספרי הקודש לכל יהודי ואדם בעולם אשר חפצם ללמוד מחכמתם. בגלל שהרבה ספרים כאלו הם יקרים יחסית, האתר רוכש מראש כמויות מאד גדולות ומציע עליהם מחירים ממש זולים ומשתלמים, בדרך כלל כאלו שאי אפשר למצוא בחנויות אחרות. מעבר לכך חשוב לדעת כי מנהלי האתר עוברים באופן יומיומי על ההיצע, מחדשים ומרעננים אותו ואפילו מעדכנים מחירים בהתאם למצב המוצרים בשוק. ישנם מגוון ספרי הלכה זמינים באתר ועוד ספרים רבים בנושאים שונים. אלו הן רק כמה דוגמאות לקטגוריות באתר אוצר ספרים:

תנך ופרשת השבוע

כל ספרי התנ"ך מסוגים שונים. חומשים ומקראות גדולות, פירושים של התורה, פירושים על התנ"ך וכן ספרי עזר וספרים נלווים.

משנה ומשניות

משניות קהתי, משניות זכר חנוך, משניות וילנא מסורת הש"ס, הוצאות נוספות וספרים קשורים ופרקי אבות.

 כדאי להכיר: אתר אוצר הספרים מציע ספרי הלכה אונליין!

גמרא, תלמוד ירושלמי ותלמוד מבואר

שוטנשטיין, שטיינזנלץ, עוז והדר, ש"ס וילנא, וגשל, טלמן, מספר הוצאות של תלמוד ירושלמי ועוד.

ספרי קבלה

ז'אנר מאד רחב של חלק מאד מעניין וחשוב בעולם התרבות היהודי. את הספרים הללו הכי כדאי לרכוש אונליין כדי להשיג אותם במחירים טובים.

כמובן, זה לגמרי על קצה המזלג ואלו רק כמה קטגוריות בודדות מסך הקטגוריות השונות באתר.  תוכלו למצוא עוד רבות מהן כמו ספרים על חתונה, זוגיות ושלום באמת, ספרי הגות ומחשבת ישראל, סידורים, מחזורים וחומשים, ספרי פסיכולוגיה וקאוצ'ינג, ספרים בנושא היריון ולידה ועד. אחת הקטגוריות המעניינות ביותר היא בלי שום ספק קטגורית ספרים נדירים שם תוכלו למצוא את הספרים הכי מיוחדים שהודפסו בהוצאות מצומצמות במחירים באמת הוגנים ומשתלמים.

משלוחים מהירים במחירים זולים

באופן כללי באתר אוצר ספרים מתחייבים על הגעה של המשלוח עד 21 ימי עסקים, אך במרבית המקרים תקבלו את הספרים שהזמנתם הרבה לפני. המחירים ממש נוחים והמשלוחים הם בפריסה רחבה לכל חלקי הארץ. חלק מהוצאות הספרים מספקות גם משלוחים חינם, אך בכל מקרה לא מדובר על משלוח שעולה בדרך יותר מכמה עשרות שקלים בודדים נוספים והוא מגיע אליכם עד הבית.

היתרון העצום כן אפוא הוא שאין כלל צורך לצאת מהבית בשביל מוצרים כאלו, אתם לא צריכים להתחיל לחפש בנרות את החנות הספציפית שיש בה את המוצר שאתם מחפשים ולא לבזבז זמן יקר על חיפוש חניה. מעבר לכך ואולי אפילו חשוב מכך, הספרים של אוצר ספרים מגיעים במחירים המשתלמים ביותר ולכם כדאי בהחלט להכיר אותם בהקדם.

נגישות