איך לשאוב השראה עיצובית לבית מבתי מלון?

כך תהפכו את חדר השינה לחדר שנראה בדיוק כמו חדר במלון בוטיק

בשנת הקורונה רבים הבינו כי לחדר השינה יש חשיבות עצומה הן מבחינת איכות השינה אבל גם מבחינה התחושה הכללית. כידוע, הכניסה לחדר במלון מלווה לא פעם בקריאות התפעלות והתרגשות כתוצאה מעיצוב מדויק ואקלקטי שהפך לאחד מהסגנונות האהובים ביותר לטובת עיצוב חדר שינה. אם אתם מתכננים לשדרג את חדר השינה בהשראה של בתי מלון, ריכזנו את מיטב הטיפים לטובת יצירת חדר בוטיק מושלם – אצלכם בבית:

יצירת קיר השראה


יצירה של קיר השראה באמצעות תמונות ממלונות שעוצבו ע"י אדריכלים ומעצבי על מהווה את השלב הראשון בדרך לעיצוב שתואם את טעמכם האישי אך גם לוקח בחשבון את מגבלות התקציב. על כן, קיר השראה המורכב מתמונות ממלונות יכול מאוד לסייע לכם לבנות את תמהיל העיצוב אותו אתם שואבים לקבל, כאשר ניתן ואף רצוי לשאוב השראה גם ממובילי דעת קהל שביקרו במלונות יוקרה לטובת יצירת קיר השראה מגוונת שתפתח בעבורכם עולם חדש של עיצוב

שימוש בגופי תאורה


חדר שינה בבית מלון הוא לרוב חדר המשלב אור טבעי ביחד עם סוגי תאורה שונים כמו תאורת תקרה, מנורת תקרה וכן תאורת אווירה. שימוש בגופי תאורה מעוצבים יכול לתרום מאוד הן לטובת יצירת מרחב נעים ופרקטי אבל גם לטובת יצירה של אמירה אישית באמצעות גוף תאורה מעוצב שתואם את קונספט העיצוב של החדר.

פריטי טקסטיל


אחד האלמנטים המזוהים ביותר עם חדרי מלון הם כמובן פריטי הטקסטיל. העדיפו להשקיע יותר כסף ברכישה של פריטי טקסטיל כמו מצעים איכותיים, שטיח וכן וילונות. העדיפו לשמור על רמה של אלגנטיות המזוהה עם מלונות בוטיק, ועל כן סקלת הצבעים שלכם צריכה להיות רגועה גם מתוך מטרה להגדיל את החלל מבחינה ויזואלית וגם מבחינת יצירת שפה עיצובית אחידה.

פתרונות אחסון


כאשר מעצבים חדר שינה, צריך לקחת בחשבון את האלמנט של אחסון הפריטים. אחסון הפריטים בחדר צריך להתבצע באמצעות שילוב של פתרונות אחסון חדשים לצד ותיקים, כך שניתן יהיה ליצור תמהיל חכם אך גם מעוצב. מאחר ושמירה על סדר וניקיון הם חלק בלתי נפרד מתמהיל העיצוב שצריך לקחת בחשבון את הפריטים הקיימים ואת אופן האחסון, כך שלא יהיו ערמות של בגדים או ציוד שאין להם מקום והם מפוזרים בחדר.

פרקט עץ


|
דרך מצוינת ליצור אלמנט חזותי עשיר בחדר הוא דרך התקנה של פרקט מעץ. מדובר בפרקט שמספק גם אווירה חמה ונעימה וגם מאפשר לכם לשמור על תחזוקה שוטפת של החדר במינימום מאמץ.

לסיכום, באמצעות הטיפים אותם הצגנו במדריך המקוצר ובסיוע של מעצבי פנים ואדריכלים תוכלו לשאוב השראה עיצובית לטובת יצירת חלל מזמין, מפנק ויוקרתי – אצלכם בבית.

נגישות